.

.

Britax Б-Агилни Лесни Шетач, Црно - Една Рака Пати, Големи UPF50+ Крошна, Сите Тркала Суспензија

Britax Б-Агилни Лесни Шетач, Црно - Една Рака Пати, Големи UPF50+ Крошна, Сите Тркала Суспензија

DEN 959.76

Од стока
Во продавницата

РОДИТЕЛ ПОГОДНОСТ : Една рака брз пати; екстра-големи складирање кошница.НЕПРЕЧЕНО ВОЗЕЊЕ : Лесен дизајн и сите тркала суспензија за мазна, лесна strolls.ПРОВЕРЕТЕ ВО & РАЗГОВОР : Вентилирачки, UPF 50+ крошна со ѕиркаат-a-boo прозорец за проверка на бебето.ПАТУВАЊЕ СИСТЕМ ПОДГОТВЕН : Компатибилен со Britax младата автомобил места.RELAX & RECLINE : Бесконечна recline за чекалницата дреме или го гледаат светот.На Britax 2017 Б-Агилни 3 е најдобро продаван, најлесните и повеќето лесно maneuverable шетач така ќе имаат слобода да добиете, каде што треба да оди.Б-Агилни 3 нема да тежат на вас долу благодарение на нејзината лесна алуминиумска рамка.Дизајниран со мулти-барањата на родителите во предвид, брз-пати дизајн ви овозможува да се затвори шетач во секунди со само една рака.На 3 тркала конфигурација со завртување на предните тркала е една од причините оваа шетач е клиент омилен.Оваа функција се обезбедува ултра-мали радиус на вртење, така што лесно планирам низ народот, тенка ходниците и други тесни простори.Комбинираат maneuverable Б-Агилни 3 со било Britax детско седиште за автомобил и ќе добиете совршен за патување систем од Број 1 бренд во безбедноста технологија.Клик & Go Систем овозможува брза и безбедна конекција - со збир на комплементарни адаптери спакуван со шетач.Б-Агилни 3 е исто така компатибилна со други големи детско седиште за автомобил брендови со употреба на адаптерот (се продава одделно).Б-Агилни 3 нема да тежат на вас долу благодарение на нејзината лесна алуминиумска рамка.Дизајниран со мулти-барањата на родителите во предвид, брз-пати дизајн ви овозможува да се затвори шетач во секунди со само една рака.На 3 тркала конфигурација со завртување на предните тркала е една од причините оваа шетач е клиент омилен.Оваа функција се обезбеди ултра-мали радиус на вртење, така што лесно планирам низ народот, тенка ходниците и други тесни простори.Комбинираат maneuverable Б-Агилни 3 со било Britax детско седиште за автомобил и ќе добиете совршен за патување систем од #1 бренд во безбедноста технологија.Клик & Go Систем овозможува брза и безбедна конекција – со збир на комплементарни адаптери спакуван со шетач.На шетач е исто така компатибилна со други големи детско седиште за автомобил брендови со користење на додаток адаптери (се продава одделно).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне