.

.

2 Единици - 2 Нога - Избалансиран TRS Patch Кабел Сопствени Направени од страна на СВЕТОВИТЕ НАЈДОБРИ КАБЛИ - Користење на Mogami 2549 (Црна) Жица и Neutrik NP3X-Б Злато TRS Стерео Прик?

2 Единици - 2 Нога - Избалансиран TRS Patch Кабел Сопствени Направени од страна на СВЕТОВИТЕ НАЈДОБРИ КАБЛИ

DEN 1150.80

Од стока
Во продавницата

Ова е обичај изградена кабел собранието, од страна на СВЕТОВИТЕ НАЈДОБРИ КАБЛИ (ВБЦ).Овој кабел собранието е направена со користење на Mogami 2549 (Црна) жица и Neutrik NP3 X-Б Машки TRS Стерео Конектори.Ние во земјите од западен балкан секогаш се направи светска класа custom-изградена кабел собранија, користејќи многу од водечките кабел и конекторот брендови, ако сте во можност да го најдете должина и тип на кабел што го барате на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се стремиме да се соберат потребниот кабел за вас.Брендот на жица ние се користи за овој обичај кабел собранието : Mogami, еден од најбараните Про кабел брендови, користи од страна на големите студијата за снимање и водечки звук инженери од целиот свет.Сите Mogami кабли се направени во Нагано - Јапонија користење на најдобрите материјали и технолошка експертиза на децении на R&D. бренд на конекторот ние се користи за овој обичај кабел собранието : Neutrik NP3 X-Б е најновата & највисоко крајот ¼ инчен позлатени Директно TRS нудат од страна на Neutrik AG - Лихтенштајн, водечки светски бренд за професионална аудио приклучоците.Спортски потенок школка & a прецизно изработени едно парче совет.Сите наши нарачана кабли се професионално лемење со користење СВЕТОВИ НАЈДОБРИ КАБЛИ заштитен 4% сребро лемење мешавина & a азот-assisted лемење процес уникатни за нас, надминува индустриски стандарди, ја подобрува интегритет лемење на диодите во однос на традиционалните методи.Овие се сопствени направени кабли љубов собрани од страна на СВЕТОВИТЕ НАЈДОБРИ КАБЛИ, ние нудиме најголем низа на сопствени-изградена кабли во пазар, ние носат сите големи кабел и конекторот брендови.Ние се служи милиони клиентите со квалитет склопови за многу години - Оваа продажба е за 2 одделни кабли, секој кабел е 2 Метри долго.Ова е прилагодено-изградена кабел собранието, направени од страна на СВЕТОВИТЕ НАЈДОБРИ КАБЛИ (ВБЦ).Овој кабел собранието е направена со користење на Mogami 2549 (Црна) жица и Neutrik NP3 X-Б Злато Машки ¼ Инчен TRS Стерео Конектори.Ние во земјите од западен балкан секогаш се направи светска класа custom-изградена кабел собранија, користејќи многу од водечките кабел и конекторот брендови, ако сте во можност да го најдете должина и тип на кабел што го барате на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се стремиме да се соберат потребниот кабел за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне