.

.

Мобилен Телефон Стојат, YIKA iPad Таблет Стојат Држачот за Маса - Phone Држач со Прилагодлива Висина, Агол Компатибилен со Сите 4~11in Мобилни Телефони, Поттикне, Таблета, iPad,

Мобилен Телефон Стојат, YIKA iPad Таблет Стојат Држачот за Маса - Phone Држач со Прилагодлива Висина, Агол Компатибилен

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

ПОНДЕРИРАН ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ БАЗА : Овој мобилен телефон стојат на биро е опремен со пондерираниот база, и алуминиумски легури род што го прави понизок центар на гравитација.Затоа, овој мобилен телефон застане е стабилна доволно за поддршка на сите паметни телефони, како на i Phone 12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини/i Phone 11/11 Pro/Max/X/MAX/XR/8/8 P, Имајте на ум 10/9/8/Плус, S10/S9/S8, Switch, i Pad Mini,i Pad Воздухот,мал таблет и сл.(ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ НЕ СЕ СООДВЕТНИ ЗА УРЕДИ НАД 11 ИНЧЕН).ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ДИЗАЈН : рампа во грбот и долниот дел на овој мобилен телефон застане се целосно покриени од страна на анти-пропадна силикони, која може да обезбеди максимална заштита за вашиот уред од било гребнатини и слајд.СЛУЧАЈ-ПРИЈАТЕЛСКИ : Овој телефон носителот работи со случаи, кука ширина на штанд е 0.64 инчен, ве молиме бидете сигурни дека дебелината на вашиот уред не е ништо повеќе од 16mm (0.64 во).БЕСПЛАТНИ ВАШИТЕ РАЦЕ : Овој мобилен телефон стојат носител е во согласност со ергономски дизајн, повеќе агол и висина прилагодливи, да ви помогне да го поправи вашиот држење на телото и да се намали вратот и врати вирус кога го користите овој таблет застане.Овозможи да се види на Youtube и Tiktok, Face Time, Зум состанок, видео повици, онлајн курс итн погодно.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Доаѓа со 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА + ВНИМАТЕЛЕН УСЛУГИ.Добредојдовте да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми. -Пакување Листа- : видиме стојат*1, завртка*1, хексагонални шрафцигер*1, спецификација*1. Лесно да се види на Youtube, Face Time; Отклучување на телефонот со Лицето ID за да захаросан дојдовни известувања додека готвење или да работи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне