.

.

Hapibuy Кристал Булчински Свадба Коса Чешел Сребрена Свадба Headpiece Коса Клип За Невестата и Деверуша

Hapibuy Кристал Булчински Свадба Коса Чешел Сребрена Свадба Headpiece Коса Клип За Невестата и Деверуша

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

1.Домот Кристал Свадба Коса Додатоци за Невести и Пратилки Убава Коса Декорација,Сребрена Свадба Headpiece Свадба Коса Додатоци за Коса, Игли. 2.Боја : Сребрена на Ѕвонење позлатен Лим; Inlayed со Пенливи Кристално Јасно И Австриската Кристал; Карактеристики Гроздобер Цвет Остава Стил. 3.Димензија : Прибл. 3.2" инчи во Ширина од 2.75" инчи во Висина; Тежина околу 33g.Овој Елегантен И Гроздобер Дизајн Свадба Коса Чешел Е Добра Алтернатива За Храбар Tiaras,Круната Или Headband.Флорални и лист дизајн на коса и чешел, мали свадба страна на коса и чешел. 4.Доаѓаат со Убави Накит Кутија,Идеален за Свадба, ден на Мајката, Homecomings, Ангажман,Годишнина, Вечер Партија, денот на Вљубените, Повик Носат, Матурска, меден Месец, Божиќ, Валентин' Ден , Роденден и други специјални прилики.Одличен Подарок за Жените,девојка,невестата и деверуша. 5.100% Ризик,Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи ,Ако Не Сте Задоволни Со Производот, Може Да Се Организира Да Се Врати За Вас.Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да им Понудиме на Нашите Клиенти Најдобри Производи и Услуги.Бренд Приказна Hapibuy Значи "Среќен Купи".Ние сме посветени да ви даде одлична купување искуство за секоја клиенти.Ние се стремиме во обезбедување на подобри производи и услуги за да ви даде совршен и среќен купување искуство.Hapibuy Специјализира На Прекрасни Обетки,Тиара За Коса,Чешли И Сл.Секој производи се Добро Дизајнирани со помош на Висок Квалитет на материјалите.Карактеристики 1.Уникатен Дизајн.Секој Earring има свој Привлечна функција и Мистерија.Одличен Додаток за да се Изложи на Вашата Личност и да се Направи да се издвоите од Толпата. 2.Врвен Квалитет Кристално Јасна и Бисери Направи Тоа Дијамант-како Сјај. 3.Лесно Да Се Носат Или Ги Тргнеме, Давајќи Ви Удобно Носење Искуство.Зошто Одбра Hapibuy 1.Ризик,Hapibuy се посвети на понудиме најдобрите производи и услуги на клиентите.Ако Не Сте задоволни Со Производот, Може да се Организира да се Врати За Вас.Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да им Понудиме на Нашите Клиенти Најдобри Производи и Услуги. 2.Обетки Се Совршени за на Свадба, ден на Мајката, Homecomings, Годишнина, Вечер Партија, денот на Вљубените, Повик Носат, Матурска, меден Месец, Божиќ, Валентин' Ден, но, исто така, одлично Додаток за дневна употреба.Тоа ќе направи да изгледате поубаво секој ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне