.

.

Hemoton 2 парчиња Глеѓ Храна Складирање Сад Слив Гроздобер Стил Ориз Сад старомодна Домашна Супа Тесто Салата Доделување Боул Домаќинство Прибор 18cm

Hemoton 2 парчиња Глеѓ Храна Складирање Сад Слив Гроздобер Стил Ориз Сад старомодна Домашна Супа Тесто Салата

DEN 413.76

Од стока
Во продавницата

Едноставен изглед практичен за употреба.Капакот помогне да грешки.Може да се користи како супа слив, јадења слив, овошје слив и многу повеќе ќе се сакате.Погодна за многу настани, како што е домот, ресторан и хотел.Направени од премиум материјали, може да се користат со доверба.Не штети на луѓето.Голем дар избор на вашите пријатели како housewarming подарок.Тие ќе го тоа.Големина : 18 X18 X9 CM.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне