.

.

Мауи Wowie СУМ Свеќа Компанија Terpene Исполнет Сите Природни Свеќи Премиум Кокос Соја Помеша Восок Коноп Семе на Нафта

Мауи Wowie СУМ Свеќа Компанија Terpene Исполнет Сите Природни Свеќи Премиум Кокос Соја Помеша Восок Коноп Семе

DEN 672.00

Од стока
Во продавницата

Нашите свеќи се направени со користење на премиум кокос мешавина восок и 100% памук, фитили.Свеќи се рака-мелено и вклучуваат 2oz штрајк на шише натпревари.Мирис Опис На ананас и манго база со ноти на борови и црн пипер Сите рака истури - Од Мајами Езера, FL сад!Восок - Премија Кокос мешавина восок > ИЗГОРЕНИЦИ ПОЧИСТА И ПОВЕЌЕ!Органски Terpenes : Myrcene + Limonene Органски Коноп Семе на Нафта Сад 8oz - изгореници до 60-70 часа Природни фитил - 100% памук фитил ***не Содржи КБР или THC*** Одржливи, еколошки-звук, пестициди-слободен сите Тие се тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет, се топи базен и мирис се фрли.Вклучува stike на шише натпревари.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне