.

.

Светлата Поклопец на Леќите 2 парчиња Автомобил Автоматски Светла Покрие Школка Светлата Стаклена Леќа Главата Светлина Светилка Леќа Комплет Одговара за Ауди П5 F

Светлата Поклопец на Леќите 2 парчиња Автомобил Автоматски Светла Покрие Школка Светлата Стаклена Леќа Главата

DEN 1948.80

Од стока
Во продавницата

Висок-квалитет, чувствувате издржливост.Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.Совршен за оние со избледени или yellowed леќи!.е едноставен за инсталација, лесен за употреба, економски и практични и ефективни.Силен Материјал : Направен од премиум материјали,цврсти и издржливи.Лесен за Инсталација : Лесна инсталација во рок од неколку минути, без професионална работа.Исто како и оригиналниот, директна замена за вашите стари или скршени еден,дозволете му на вашиот автомобил изгледа нови.Направени од страна на професионални производителот, обезбедување на квалитет.Ако имате било какви други прашања,ве молиме да се поврзете со нас во времето.Спецификации : Боја : Black Style : Право,Лево,Десно и Лево(изборен)ОЕМ : 8 R0941005,8 R0941006,8 R0941753,8 R0941754 Package Големина : 67*26*23mm Weight : 804g Packing Листа : 1×Светлина Cover Give вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне