.

.

DOBOLY Мажите Sweatpants Отвори Bottoms Панталони со Патент Џебови Атлетик Работи Панталони за Џогирање

DOBOLY Мажите Sweatpants Отвори Bottoms Панталони со Патент Џебови Атлетик Работи Панталони за Џогирање

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Карактеристики : Атлетик работи панталони дизајн со солидна боја, еластичен појас со внатрешен drawstring.Се водат корселе може да се вклопи во вашиот големина и кога сакате малку тесна, но не премногу лабава. 2 патент џебови дизајн на двете страни за складирање на вашите клучеви, паричници, телефон.Различни бои во половината и двете страни на нозете за стилски.Mesh Sweatpants : Добро направен од висок квалитет 100% Полиестер, повеќе дише.Mesh ткаенини, влага wicking, брз сува joggers панталони ќе бидете кул и свежа во текот на целиот ден движење.Растеглив и издржливи ткаенини, повеќе мека за кожата на допир.Лесни тренингот спортски панталони одлична за трчање, џогирање, пешачење, тренинг, јога, велосипедизам и anther отворено.Исто така совршени за дневна носат дома, погодна за секојдневно носење и секојдневен носат.Отворен bottoms убаво за мажите, младите, тинејџерскиот пар и со вашата т-маица, голф кошули и чевли.Тоа е идеален подарок за вашиот татко, син, партнери.Вистинска за НАС големина од S до 2 XL.Рака мие или машина за миење со ладна вода, не кајгана, висат сува.DOBOLY Мажите Sweatpants Отвори Bottoms Панталони со Патент Џебови Атлетик Работи Панталони за Џогирање.Карактеристики : Предмет Тип : Мажите Спортски Панталони Пакет се Вклучени : 1 Парче Работи Панталони за Мажи.Боја : Цврсти бои : Црна, Темно Сива, Сина, Сина, Армијата Зелената боја.Дизајн : Еластичен Појас : Еластична корселе со функционална drawstring може да се користи слободно прилагодливи стегање според половината.Патент Џебови : Два страна џебови за безбедно чување на вашите податоци и трендовски изглед.Материјал : Светлина-тежина и удобно ткаенина може да брзо се исуши по тренингот или трчање, итн.Hyper одговара решетката ткаенина за да бидете кул и удобно кога ќе се носат како секојдневно носење.Повеќе издржливи и растеглив материјал, кожа пријателски.Одлично за јога, фитнес, трчање, џогирање, одење, обука, убаво е за секојдневно носење како дневна панталони или повик носат.Напомена : ве Молиме оставете малку разлики на 1inch поради прирачник за мерење.Ви благодариме.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Посакувам среќен шопинг искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне