.

.

SPNEC Табела светилка-Home Модерна Табела Светилка, Маса Светилка Ткаенина Сенка База, Идеална за Спалната соба, Дневна Соба

SPNEC Табела светилка-Home Модерна Табела Светилка, Маса Светилка Ткаенина Сенка База, Идеална за Спалната соба,

DEN 10383.12

Од стока
Во продавницата

●Елегантен и модерен осветлување може да ја осветлат твојот живот. ●Исклучителна светилка капа : дизајн на ламба капа и светилка тело одразуваат едни со други, и изработка е исклучително полиран. ●Ткаенина абажур : ткаенина материјал, посебни текстилни изработка и елегантен темперамент се дејствија. ●Метал наредени камен тело : метал наредени камен тело форма, посебно бранеа текстура, стилски и елегантен. ●Стабилна база : база е внимателно рака-полиран да се осигура дека на маса светилка е стабилна и безбедна.Спецификација на производот : Материјал : ткаенина абажур + хардвер светилка body Color : како shown Process : позлата / polishing Applicable извор на светлина : E27 завртка, блескаво lamp Application : дневна соба / студија / спална соба, итн.Тежина : 2 KGSize : 65*36 CMSwitch : ротари switch Voltage : 110-240 VThis ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне