.

.

SPNEC Модерна Романтична Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Биро Led Читање Светлина Тела

SPNEC Модерна Романтична Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Биро Led Читање Светлина Тела

DEN 10369.44

Од стока
Во продавницата

Е Светилки Се Вклучени : Нема.Телото Боја : Сина.Крај : железо.овој минималистички табела светилка е најдобро за спална соба, дневна соба, бебе соба, канцеларија, кафе на маса, колеџ ученичкиот дом, кафе, bookcase во вашата библиотека или ден.Wattage : 31-40 WVoltage : 110-240 VMaterial : Стакло Stone Base Тип : E27 Switch Тип : Knob switch Technics : Plated Application : Кревет Room Is Dimmable : No Shade на Ветер : вградна светилка Извор : LED Bulbs Frame Боја : Silver Shade Тип : iron Body Материјал : Glass Body Материјал : iron Body Материјал : Textile This ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне