.

.

SkadMan Табела мат Божиќ Стар Човек Лен Табела Тркачи (35cmx180cm) за Свадба Банкет Партија Декорација Семеен Ресторан Јадење Маси, Хотели, Свадби итн.

SkadMan Табела мат Божиќ Стар Човек Лен Табела Тркачи (35cmx180cm) за Свадба Банкет Партија Декорација Семеен

DEN 1427.76

Од стока
Во продавницата

Совршен маса и салон, кафе на маса, клупа, вклучена маса, mantelpiece, прозорец sill или кревет.Големина : 180 x 35cm.Совршен Божиќ декорација на масата.Како што Дедо Мраз и снешко, направете ја вашата Божиќ партија полна со новина и живописни празнична атмосфера.Табела мат има уникатен стил и длабока смисла.Материјал-На tablecloth е направен од високо-квалитет на ткаенина, која е удобно, трајни и лесни да се грижи за.На едноставен стил на табела тркач ќе додадете свежина на Божиќ одмор табела.Апликација-убава табела ранер е многу погодна за Божиќ декорација, свадба, одмор, забава, ресторан декорација семејство, кујна, хотел, клуб, итн., да се создаде празнична атмосфера.Различни трикови се добар избор, без разлика каде тие се.Име на производ : Табела Runners Category : Табела Flag Craft : писмо крои полумесечина шоу, моделот печ embroidery Specifications : Стар човек со снешко табела runnersize : 180x35 CMMaterial : linencolour : Црвено + Linen Package Содржина : 1 x Табела runner Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата на објектот внимателно пред да го купат.2. Освен за производите прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне