.

.

DBXOKK Јасно Пластична Маса Крпа Покрие Wipeable ПВЦ Водоотпорен Табела Заштитник, 0.5 mm Јасно ПВЦ Tablecloth Водоотпорен Мека Стакло Транспарентен Табела Заштитник Капак(0.5mm80x8

DBXOKK Јасно Пластична Маса Крпа Покрие Wipeable ПВЦ Водоотпорен Табела Заштитник, 0.5 mm Јасно ПВЦ Tablecloth

DEN 404.40

Од стока
Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен табела поклопецот е направен од ПВЦ материјал без bisphenol A и phthalate.Тоа е погоден за секојдневна употреба.ТРАНСПАРЕНТНО И ЗАШТИТНА : ви Благодариме на транспарентен сопственост сеуште може да се види убава дрво жито и структурата на вашата трпезариска маса.И јасно tablecloth може да се заштити вашиот мебел врвот од нула, дамка и overflow.PRACTICABILITY : транспарентна пластична маса поклопецот е многу погодна за трпезариска маса, дрвена маса, , од нерѓосувачки челик маса, биро за статистика, кафе на маса, ТВ станица.Дебелина : 0.5 mm.Ова јасно пластична маса крпа е лесно да се намали.Едноставно да се намали правилно, можете да ја означите точната големина со молив и се сече со остар нож или со ножици.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Лесно за чистење, со користење на сад крпа за да ги избрише дамки или чистење со вода, така што вие можете безбедно место пвц маса крпа на вашата трпезариска маса.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне