.

.

3 Парчиња денот на Благодарноста Падне Лист Tablecovers Јавор Лисја Табела ги Опфаќа Правоаголник Пластични Tablecloths Есен Тема Маса Крпа Украси за денот на Благодарноста Ж

3 Парчиња денот на Благодарноста Падне Лист Tablecovers Јавор Лисја Табела ги Опфаќа Правоаголник Пластични

DEN 407.76

Од стока
Во продавницата

Производ содржина : пакетот доаѓа со 3 парчиња на Благодарноста падне лист tablecloths, со прекрасен изглед и исклучителни изработка, како и количината е доволна за да ги задоволи вашите секојдневна употреба и замената барања.Сигурен квалитет : на есен, јавор лисја tablecloth е направен на квалитет ЈП пластичен материјал, јасно печатени и не е лесно да бледнее, не е лесно да се пробие и да се деформира, носат и навремено отпорни, водоотпорен и здрав, која може да ви послужи за долго време.За големината информации : секој ден на благодарноста падне табела покрие мерки за прибл. 54 x 108 инчи, се доволно големи за да се заштити вашата трпезариска маса од гребнатини и spills, лесен и може да се здипли, кој е лесен за чување, можете да се свитка тоа кога не е во употреба, на тој начин помагајќи го спаси вашиот простор.Есен тема дизајн : на денот на благодарноста маса декорации се украсени со јавор лисја, борови шишарки, желади и други паднатите лисја, таписерии и привлечна, и комбинација на живи бои како портокалова, црвена, кафеава и повеќе се направи табела ги опфаќа целосната на есен атмосфера.Обемот на прилики : на денот на благодарноста пластични tablecloths се погодни за вашата трпезариска маса, чај маса, кафе на маса и повеќето видови на правоаголник маси, тие се убави материјали за вашата домашна употреба, а исто така може да се примени за денот на Благодарноста партии, есен тема партии, двор скара, излети и повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне