.

.

DAKEUR Памук, Лен Маса Крпа Круг Свадба Партија Табела Покрие Нордиските Чај Кафе Tablecloths Домашна Кујна Оркестарот Браун 160cm Круг

DAKEUR Памук, Лен Маса Крпа Круг Свадба Партија Табела Покрие Нордиските Чај Кафе Tablecloths Домашна Кујна

DEN 1012.80

Од стока
Во продавницата

Лен,памук. 1.Изработени од памук и лен, отпорни на топлина, отпорни на абење, лесни и дише, не држи вашата кожа, здрави и обновливи, еколошки заштитни.Кој елеганција крои tassel моделот на висок квалитет на памук, лен,Напредна технологија и високо-квалитетни бои се обезбеди тоа не е лесно да бледнее,елегантен модерен tablecloth погоден за патио, градини, кујна соба, трпезарија, семејството соба и декорација. 2.тешки материјал кој drapes убаво,потполно вода доказ и трајни,да се заштити вашата маса како и да ви Помогне да се справи со зафатен кујната, само избришете ја чисти со влажен сунѓер или четка до хаос,не треба да се мијат,не железо.без груби хемикалии, tablecloth е издржлив, не-исчезнува, нема пати.Природни лен влакна има добар ефект на инхибиција на бактерии и габи,Со беж tassels направи оваа маса крпа гроздобер и елегантен,направи вашата маса повеќе рафинирано. 3.Површината на tablecloth користи напредно 3 D стерео жакард, па вие не мора да се грижите за моделот носат или исчезнат.Едноставна сива проверени шема на оваа избрише чисти tablecloth,покажува моден стил,додека давање моден изглед, Fringe работ прави вашата маса повеќе рафинирано,Памук, лен tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го направите вашиот оброк повеќе топло и пријатно. 4.Машина перат на нормална температура, рака мие најдобри, се постават рамен да се исуши, може да се пеглаат на ниска температура.понуда tablecloths во различни големини, па можете да ја пронајдете вистинската големина.само внесете ја нашата продавница и ќе видите повеќе стилски декорации. 5.Овој водоотпорен табела облека е погодна за внатрешна и надворешна употреба, може да се мие со рака или со машина за миење, Може да се пеглаат на ниска температура.Фен за сушење или се постават рамен да се исуши(Напомена : ве Молам не ставајте висока температура метални предмети).Ако не сте задоволни со купување на нашите производи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви даде замена или целосно враќање на средствата.Ние секогаш ќе биде тука за вас.Модел : Обична Dyed Use : Hotel Use : BANQUETUse : OUTDOORUse : Party Use : Home Use : Wedding Style : Modern Size : 90*90cm/ 90*135cm/ 90*150cm/ 120*120cm/ 100*160cm/ 120*170cm/130*180cm Material : Linen Technics : Knitted Shape : Round Pattern Тип : Solid Quantity : 1 piece Product донесе памук, лен ткаенини боење и печатење прирачник за сечење материјал е exquisitebeautifully дизајниран имаат многу добра дама секс.Главно се користи во табела чај tableis повеќе едноставен и лесен боја може да го збогати ќе ресторан боја тоа е добар почеток резерви.Посебни совети : Производи се направени во вид поради светлината се прикаже различни може да се појави малку надвор боја.Производи се рачно мерење може да биде 3-5 см грешка ве молам сите да се разбере.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне