.

.

Xia Дом на Модата Празник Свети Везени Cutwork Божиќ Tablecloth, 70 до 120-Инчен, Зелена

Xia Дом на Модата Празник Свети Везени Cutwork Божиќ Tablecloth, 70 до 120-Инчен, Зелена

DEN 4056.96

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер.Увезени.Појавување на Doilies, Placemats, Табела Тркач, Табела Topper и Tablecloth на располагање.Сложена Рака донел Cutwork и Свети Лист Везови.Направени со 100% навремено и дамка отпорни лесно се грижи poliviscose.Машина за миење ладно, нежни циклус хлор; Собори сува нема топлина; Светлина пареа железо ако е потребно.Достапни во Зелена и Бела.Празникот холи е елегантно везени на свежи задниот земјата со рака донел cutwork.Додадете пријатна и весела допир на вашата сезона оркестарот.Како вашата конечна дома décor дестинација, Xia Дом на Модата се чувствува дека секој ден треба да се живее fashionably!Нашиот препознатлив дизајн, богат со детали, и примамливо додатоци се сигурни да се бескрајно ги исполни вашиот дом е finicky мода смисла.Без разлика дали ќе се држат чекор со постојано менување на бои на празниците и годишните времиња, во потрага за зашеметување парче да се врзуваат вашиот постоечки внатрешни работи décor заедно додека престојуваат во склад со вашите индивидуални стил, или едноставно потреба од лесен за нега на фокусна точка за претстојните партија или настан, Xia Дом на Модата има стилски креации дека ќе ја заврши на вашиот изглед и да победи надополнува на вашиот следен собир!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне