.

.

Селски лен салфетки Tartan крпа салфетка сет од 4 Садови на Маса и постелнина Селектирани табела салфетки

Селски лен салфетки Tartan крпа салфетка сет од 4 Садови на Маса и постелнина Селектирани табела салфетки

DEN 1056.00

Од стока
Во продавницата

Овој оглас е за сет од 4 омекнат црвено шарени Лен Салфетки На ткаенина е супер меки, бојата е неверојатен и така онанирачки!Овие табела салфети се совршени за денот на Мајката подарок , housewarming подарок или друга прилика.На лен ткаенини е manufactory омекнат, по таков процес сите наши лен производи добива екстра мекост и природни брчките.Крпа салфети се достапни во повеќе големини, кои се движат од мали, неформален ручек крпа салфетки за да се поголем, повеќе формална вечера салфетки.Додека големини се разликуваат, крпа салфети се сите на плоштад.Поголем салфетки овозможува за полесно салфетка виткање презентации и полагање низ целиот круг додека јадење.Бело и црвено салфетки ќе изгледаат одлично со нашите Сребро табела тркач или Теал tablecloth.Користење на шарени постелнина, наместо бела и боја на слонова коска – навистина може да им даде на вашата маса личност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне