.

.

ЛА Лен Преголеми Полиестер Poplin Табела Здолниште 30-Метарски од 29-Инчен Долго со 15 L-Клипови, Каки

ЛА Лен Преголеми Полиестер Poplin Табела Здолниште 30-Метарски од 29-Инчен Долго со 15 L-Клипови, Каки

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U. S. A. ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација предмети.Со Побарувачката-Проток на производството, ние нудиме најголем избор на Големина, Боја и Материјал како нашите стандардни листи подготвени да брод во рок од еден работен ден.Дамка и брчка отпор; Може да издржи различни хемикалии за чистење, додека одржување на тоа е елегантен изглед преку 75+ миење циклуси.Боја постови, 7 мл.тежината што ја прави една од најпознатите издржливи ткаенини за настан постелнина; Serged работ за чист изглед.Ладна Машина,Ја Собори Сува Низок, Низок Железо.ЛА Лен ексклузивни Големина и нега на етикетата за да се обезбеди автентичноста и квалитетот на вашиот објект. 1 Табела Здолниште и 15 Големи Клипови се Опфатени со Вашата нарачка.Црна табела topper не се вклучени во ред.Нашите Здолништа се рака pleated за богат изглед и има јамка (мека страна) со Лепенка пораби за да се закачите на големи клипови.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно.Сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, може да постојат варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Нашите преголеми табела здолништа се изработени со највисок квалитет премиум квалитет полиестер и се користи од страна на хотели и партија места за било кој настан декорација за многу години и сега тие се достапни за вас од страна на оригиналниот производител.Ова здолниште ќе се покријат 4 страни од 12 метри долго банкет табела.Здолниште има јамка (мека страна) Велкро Пораби на.Пластични клипови се користи на маса да се закачите на здолниште на масата.Оваа наредба доаѓа со 20 големи клипови и дополнителни клипови може да се купи одделно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне