.

.

Tablecloths Божиќ-Tablecloth, Дома Трпезариска Маса Крпа, Партија Памук и Лен Правоаголна Водоотпорен Tablecloth, Празник Резерви (Боја : Темно Сина, c, Големина : 7070cm)

Tablecloths Божиќ-Tablecloth, Дома Трпезариска Маса Крпа, Партија Памук и Лен Правоаголна Водоотпорен Tablecloth,

DEN 1249.44

Од стока
Во продавницата

【Партија tablecloth】 : Ова е Божиќ-тематските памук и лен tablecloth, таписерии изработка и лесно да се чисти.Главно црвени и темно сина, истакнувајќи празнична атмосфера, погоден за деца, фестивали, партии. 【Квалитетен материјал】 : висок квалитет на помеша ткаенина, удобно на допир, мека на допир, не е лесно да се брчка и деформира, носат и издржливи. 【Таписерии изработка】 : На tablecloth има тесна крои, мазна и природни, и овенати линии се убави.Шевове линии се мазни, прецизен и компактен, внимание на детали, убава и издржливи. 【High-definition печатење】 : На предната страна усвојува high-definition печатење и боење технологија, бојата е светла, не избледуваат, нежни и не се деформира. 【Квалитетна Услуга】 : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние се надеваме дека можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши сите видови на проблеми за вас, ние ќе ви обезбедиме со целосна палета на сервиси и услуги. ★ Ова е високо-квалитетни tablecloth со тема Божиќ, храбра боја, high-definition печатење и боење, таписерии изработка, не се намалила, многу погоден за деца и лица.Детали за производот : ✅ Боја : црвена, темно сина✅ Стил : цртан филм✅ Материјал : крпа✅ Процес : HD печатење и боење✅ Производ листа : tablecloth* 1✅ Производ големина : 70*70cm (27.5*27.5 инчи), 100*140cm (39.3*55.1 инчи), 140*140cm (55.1*55.1 инчи), 140*180cm (55.1*70.8 инчи), 140*200cm (55.1*78.7 Инчи ) , 140*220cm (55.1*86.6 инчи )✅ поле на примена : трпезариска маса, биро, кафе на маса, ТВ кабинет, работна маса, итн.Плоштад tablecloth е погодна за тркалезни маси.✅ Чистење метод : може да биде рака-изми, ниска температура за пеглање, машина перат, виси во сенка, сува, не rinseable, не се исуши/дехидрирани★ Забелешка : ★ Ние само го продаде tablecloths, други се само реквизити, а не стока.★ Сите податоци се мери со рака.Ситни физички грешка★ Постојат суптилни разлики помеѓу физичките фактори како што се лошо осветлување и камерата и бојата на фото време на снимањето.Бојата зависи од реалните производ.★ Времето за испорака е 10-15 дена.Ако не сте добиле стоката во рок од 30 работни дена, ве молиме контактирајте со нас.★ Ако сакате да знаете за нашите други производи, можете да кликнете на брендот за да видите други производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне