.

.

SARO начин на ЖИВОТ Menton Колекција Антички Чипка Tablecloth, 67x155x55, Ecru

SARO начин на ЖИВОТ Menton Колекција Антички Чипка Tablecloth, 67x155x55, Ecru

DEN 6846.00

Од стока
Во продавницата

Големина : 67" x 155".Платно е лист без обвивка.Материјал : 100% полиестер + Грижа : нежно машина за миење, висат сува, железо обратна страна.Уникатен lacework има доброто дизајн.Совршен за домот и специјални прилики.Ако сте во потрага да се создаде елегантен, но сепак суптилни décor, тогаш вие не може да го пропушти марка со оваа прекрасна Целиот Чипка Tablecloth.Тоа носи нежен допир на вашата маса и помага да поставите некоја исклучителна décor.Тоа е добра за посебни прилики или кога забавна гости.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне