.

.

LI ЛУ ПРОДАВНИЦА Tablecloth Памук И Лен Животински Модел ТВ Кабинет Кафе на Маса Покрие Крпа Браун (Големина : 140220cm)

LI ЛУ ПРОДАВНИЦА Tablecloth Памук И Лен Животински Модел ТВ Кабинет Кафе на Маса Покрие Крпа Браун (Големина

DEN 575.76

Од стока
Во продавницата

Лен,памук. √Топла вода нежно измиени. √Се прикаже различни, бојата ќе биде боја, нормален феномен. √Европски стил, украсени дом на различни атмосфера. √ заштита на вашата маса. √Тргување време : 7-13 дена или така.Материјал : памук и linen Brand : tablecloth Style : Европската classical Shape : square Quantity : 1 * tablecloth Applicable сцени : home Color : Animal pattern Size : 70 * 70cm, 140 * 140cm, 140 * 200cm, 140 * 220cm (1-2cm грешка), Погоден за : микробранова, фрижидер, ноќни маса, ТЕЛЕВИЗОР, компјутер маска, троседот потпирач и назад крпа, трпезариска маса, маса, компјутер биро, заедничка маса и покрива троседот ткаенина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне