.

.

TEKTRUM 4 FT ДОЛГИ ПРАВОАГОЛНИ ВОДАТ TABLECLOTH DJ ЈАКНА ПОКРИТИЕ ЗА ШОУ - ПРЕМИЈА ТКАЕНИНА - ЦРНА БОЈА

TEKTRUM 4 FT ДОЛГИ ПРАВОАГОЛНИ ВОДАТ TABLECLOTH DJ ЈАКНА ПОКРИТИЕ ЗА ШОУ - ПРЕМИЈА ТКАЕНИНА - ЦРНА БОЈА

DEN 770.16

Од стока
Во продавницата

Капак На Сите 4 Страни И На Врвот На Табелата Покажува Елегантни, Чисти Линии; Размена На Инстант Setup.Не Клипови Или Сврзувачки Елементи Потребни.Одговара Стандард 4-Ft Правоаголна Шоу/Банкет Табела : 4 Ft Долго X 30 Во Длабока X 30 Во Средните.Направени од врвен квалитет се водат полиестер ткаенини - екстра издржливи.Одговара Стандард 4-Ft Правоаголна Шоу/Банкет Табела : 4 Ft Долго X 30 Во Длабока X 30 Во Средните.Капак На Сите 4 Страни И На Врвот На Табелата Покажува Елегантни, Чисти Линии; Размена На Инстант Setup.Не Клипови Или Сврзувачки Елементи Потребни.Направени Од Врвен Квалитет Се Водат Полиестер Ткаенини - Екстра Издржливи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне