.

.

Рико Индустрии МАК Њу Орлеанс Светиите Ласерски Инкрустирани Метал Табличка Ознака Сребро, 6 x 12-

Рико Индустрии МАК Њу Орлеанс Светиите Ласерски Инкрустирани Метал Табличка Ознака Сребро, 6 x 12-

DEN 936.00

Од стока
Во продавницата

Издржливи и долготрајни табличка мерки стандард 6-инчи со 11.5-инчи.Докажано да биде елемент отпорни, па може да се покаже дека тимот гордост преку дожд или сјај.Украсени со ласерски-намалување на тимот на логото да се создаде импресивна и храбар изглед на вашето возило.Четири пре-drilled дупки овозможува лесно монтирање.Официјално Лиценцирани; Направени во САД.Нема погодување кој тим ќе се искорени за кога на патот со овој Ласерски Инкрустирани Метал Табличка Ознака со Rico Индустрии.Оваа 6" x 11.5" официјално Лиценцирани акрилик табличка со ласерски сече на логото покажува исклучите вашиот омилен тим.Бидете сигурни дека секој знае кој е вашиот тим, на огледува дизајн ќе се фати сите окото и нема да биде никакво сомневање за тоа кој има вашата лојалност.Ласерски-намалување на акрилик авто ознака покажува исклучите вашиот омилен тим.Останува во место на табличка каде членки се овозможи.Исто така, може да висат во задниот прозорец, декорација соби, итн.Тимот име ласерски сече на акрил и рака-состави.Приказ ќе тимскиот дух со овој Ласерски Инкрустирани Метал Табличка Ознака со Rico Индустрии.Ова око-фаќање на табличка мерки 6-инчи од 12-инчи и е направена од акрилик конструкција за долготрајна издржливост.Тоа е украсен со ласерски-намалување на тимот на логото да се создаде и импресивно и храбар изглед на вашето возило или кога висеше на ѕид дома.Тоа карактеристики пре-drilled дупки за лесна инсталација.Официјално лиценцирани, направени во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне