.

.

Рико Индустрии Тампа Беј Buccaneers 2021 Супер Боул ЛВ (55) на Шампионите (Сет од 2) Хром Метал Табличка Рамки со Смели Целосен Дизајн на Рамка

Рико Индустрии Тампа Беј Buccaneers 2021 Супер Боул ЛВ (55) на Шампионите (Сет од 2) Хром Метал Табличка Рамки

DEN 2203.20

Од стока
Во продавницата

Го прослават Тампа Беј Buccaneers МАК Супер Боул Првенство со овој хром метална рамка сет кој карактеристики тим име и графика.Сет од 2 рамки кој храбар дизајн на Buccaneers прикажани сите над секој еден.Сите агол видите прави правна во повеќето држави.Мерки околу 12x6 инчи - одговара на повеќето возила.Лесно монтирање - завртки не се вклучени.Го прослават Тампа Беј Buccaneers МАК Супер Боул Првенство со овој хром метална рамка сет кој карактеристики тим име и графика Сите агол погледнете го прави правна во повеќето држави Мерки околу 12x6 инчи - одговара на повеќето возила Лесна инсталација (завртки не се вклучени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне