.

.

Рико Индустрии МАК Тампа Беј Buccaneers 2 Време на Супер Боул Елисејските Обоени Хром Табличка Рамка - Црвена

Рико Индустрии МАК Тампа Беј Buccaneers 2 Време на Супер Боул Елисејските Обоени Хром Табличка Рамка - Црвена

DEN 1740.00

Од стока
Во продавницата

Издржливи и долготрајни лиценца рамка мерки стандард 6 x 12.25-инчи.Акрилик инсерти се ласерски сече со тимот име и логоа и рака-состави.Направен од метал во елегантни и живописни тим боја; Рамка докажува и да се отпорни на елементите.Две пре-drilled дупки овозможува лесно монтирање.Увезени и Заврши во САД.Доверба; тоа не е збор се користи лесно, овие денови.Во текот на последните 75 години, Рико Индустрии заработил сигурен репутација за доверба и интегритет меѓу тоа е клиенти.Имаме преземено нашиот ист квалитет автомобилската рамки и да се стави нов шарени пресврт на нив за да додадете уште повеќе око-фаќање на атрибут.Нашите Боја Хром Рамка го прави големо влијание со елегантни светла тим боја финиш против екипата име плоча и боја тим логоа.Одговара на сите стандардни регистарски таблички, мерка 6" x 12.25".Пред-drilled дупки се направи ова парче лесно да се откажам за да вашето возило и се сигурни да додадете некои повеќе возбуда во вашиот уред.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне