.

.

Рико Индустрии Mets Целиот Хром Рамка, Мулти, Една Големина

Рико Индустрии Mets Целиот Хром Рамка, Мулти, Една Големина

DEN 455.76

Од стока
Во продавницата

Стандард лиценца плоча големина.Хром-заврши метал.Predrilled дупки за лесно монтирање.Тимот графика на врвот и на дното.Официјално лиценцирани.Тоа не е збор се користи лесно, овие денови.Но, во текот на последните 75 години, Рико Индустрии заработил сигурен репутација за Доверба и интегритет меѓу своите клиенти, добавувачи, и индустрија врсници.Основана во мај 1944 година од страна на три имигрант роднини, Рико Индустрии почна производство паричници од остатоци од кожа.Втората генерација продолжив оваа ТРАДИЦИЈА на напорна работа и одлична услуга Како Светот станал најдобар снабдувач на private label паричници разни големи Трговците на мало во U. S. A.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне