.

.

Q1-ТЕХНИКА, Full LED Табличка Светлина Светилка Замена За 1991 - 1997 Volvo 850 / 1990 - 1998 Volvo 940 / 1990 - 1996 Volvo 960 / 1997 - 1998 Volvo S90 , 6000K Diamond White , Табличка Светла

Q1-ТЕХНИКА, Full LED Табличка Светлина Светилка Замена За 1991 - 1997 Volvo 850 / 1990 - 1998 Volvo 940 / 1990

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

✅Fitment : Компатибилен со 1991 - 1997 Volvo 850 4 DR/Седан ✅Компатибилен со 1990 - 1998 Volvo 940 4 DR/Седан ✅Компатибилен со 1990 - 1996 година Volvo 960 4 DR/Седан ✅Компатибилен со 1997 - 1998 година Volvo S90 4 DR/Седан. ✅Замена на ОЕМ # 9152295 , ги Исполнува или го надминува DOT/SAE стандарди, со посебен предвид за фото метрички и безбедност на усогласеност. ✅Стил : Наменети како директна замена за стариот или носи автомобил табличка светлина, едноставен и практичен.Секој табличка светлина со 18 парчиња супер светло SMD LED чип, xenon бела LED светла боја. ✅LED светла користи пониска потрошувачка на енергија додека има траење на живот до 50.000 часа.Директна замена од акциите апликација.Нема промена е потребно. ✅Пакувани се Вклучени : Еден пар (лево/десно страни).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне