.

.

Altronix Дигитален Тајмер 6062, Сина, 1

Altronix Дигитален Тајмер 6062, Сина, 1

DEN 1017.60

Од стока
Во продавницата

Мулти-Цел Тајмер.Тајмер,Мултифункционален, 12/24 Vdc.Објектот Пакет Тежина : 0.15 Фунти.Бренд : Altronix.Мулти-Функција Тајмер - 12 VDC или 24 VDC операција, SPDT контакти оценет @ 8 amp/115 VAC, 1 sec.до 60 мин.прилагодливи на времето опсег.Оној вториот еден реле активирање на крајот на времето циклус.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне