.

.

kooway Remanufactured W9050 W9051MC Тонер Касети Замена за HP MFP E87640 E87650 E87660-52000 Страници (W9051 Синозелена 1 Pack)

kooway Remanufactured W9050 W9051MC Тонер Касети Замена за HP MFP E87640 E87650 E87660-52000 Страници (W9051

DEN 4554.96

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Висок Принос : До 52,000 страници во W9051 MC тонер кертриџ ( при 5% покриеност на А4 ). 1-Пакет во Пакет : повторно составувајте W9051 MC Синозелена тонер касети.Компатибилни Со : HP MFP E87640 E87650 E87660 Печатач.Сигурен квалитет : Ние ги користиме увезени чипови и рафинирани на ѕвонење, Јасни и остри печатење, долго време без да бледнее, Висока ефикасност печатење.Фабриката Штекер : со Добар квалитет и пониска цена, Овој производ е произведен според ISO9001 и ISO14001 фабрика стандарди.Тонер Кертриџ Модел : Kooway повторно составувајте W9050 W9050 MC W9051 MC W9053 MC W9052 MC Тонер Касети Замена за HP MFP E87640 E87650 E87660 High Страница принос : 52,000 Страници во Синозелена Тонер Кертриџ при 5% Покриеност (Буква/А4)Пакет Содржина : 1-Pack Remanufactured W9051 MC Синозелена Toner Compatible Печатач Модели : HP MFP E87640 HP MFP E87650 HP MFP E87660 Reasons за изборот на нас : Одлична боја перформанси Богати детали и текстура Висок капацитет На избор на бои покриеност е широк, на печатење боја е згодна,висока намалување Јасно и мазна печатење печатење боја е униформа, јасни и лесно да се прочита Цврсто се фиксни, не е лесно да се избрише исклучување Мазна хартија излез и извонредна stability Toner Кертриџ за Инсталација Чекор : Step1. Тресењето на тонер нежно од страна на страна неколку пати да се дистрибуираат тонер прашок Step2. Ве молиме нежно извлечете печат пред да го користите тонер кертриџ Step3. Вметнете ја тонер кертриџ во точно печатач слот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне