.

.

Велигден Дрво Мушка Гарланд со Tassels Украси,Велигденски Јајца Дрвени Монистра Гарланд Farmhouse Нивоа Фах Оркестарот Дома Декор Молитва Монистра Ѕид Виси Декорација Ве?

Велигден Дрво Мушка Гарланд со Tassels Украси,Велигденски Јајца Дрвени Монистра Гарланд Farmhouse Нивоа Фах

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

【Пакет】-1 Pcs Велигден дрвени мушка гарланд со tassels, и Велигденски јајца дрвени знак, совршен за Велигден, денот на Вљубените, празник декорација, дневниот декорација. 【Велигден Дрвени Мушка Гарланд со Tassels】-Велигден оркестарот дрво монистра, бонбони бои, убави Велигденски Јајца decors. 【Безбедно Материјал】-Овој Велигден дрво мушка гарланд со tassels е направен од природно дрво монистра и висок квалитет на јута, безбедно, издржливи.На дрвени монистра имаат дијаметар од 0.63"(1.6 цм), со вкупна должина од околу 33.5"(85 cm), а во врска со 45 дрво и монистра. 【Повод】-Велигден дрвени монистра оркестарот е погодна за farmhouse нивоа фах оркестарот, камин, рачки на вратите, прозорците, табели, растенијата садови, книги, кафе бар оркестарот, итн. 【Уверување】-Нашите производи се 100% сосема нов и висок квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, или да му даде целосна наплата или размена.Спецификација : Предмет : Велигден Дрво Мушка Гарланд со Tassels Боја : бонбони боја, Големина : Велигден дрвени монистра Гарланд со Tassels имаат дијаметар од 0.63"(1.6 цм), со вкупна должина од околу 33.5"(85 cm), а во врска со 45 дрво монистра Функција : 1.100% сосема нов и висок квалитет на Велигден decors. 2.Лесно да се откажам и да го користите, може да висат тоа директно, каде што ви се допаѓа, додавајќи атмосфера во вашиот дом. 3.Безбедни и здрави материјали може да се користат со доверба.

Карактеристиките

Item:
Easter Wood Bead Garland with Tassels
Color:
candy color
Size:
The Easter wooden beads Garland with Tassels have a diameter of 0.63(1.6 cm), a total length of about 33.5(85 cm), and about 45 wood beads
Feature:
1.100% brand new and high-quality Easter decors. :
2.Easy to hang and use, you can hang it directly where you like, adding atmosphere to your home. :
3.Safe and healthy materials can be used with confidence. :
Вака можеби ќе ви се допадне