.

.

42 Инчен Тавански Вентилатор со Лесни Индустриски Тавански Вентилатор Стигнале Ножеви Гроздобер Кафез Лустерот Фан со Далечински Управувач, 5 Lumiled Светилки Не се По

42 Инчен Тавански Вентилатор со Лесни Индустриски Тавански Вентилатор Стигнале Ножеви Гроздобер Кафез Лустерот

DEN 4079.76

Од стока
Во продавницата

★Ножеви Отвори Кол. : 42"; Осветлување Покриеност : 130-270 квадратни метри, ДИМЕНЗИЈА : слика 5. ★Напон : 110 V/60 Hz, Фан Моќ : 69 W, Крушка База : E27 (светилки не се вклучени). ★Стил : Индустрија; Моторни материјал : силикон челични лимови + бакарна жица; Главен Материјал : Железо и Пластични; Главна Боја : Црна. ★4 стигнале сечива (Перки ќе се протега надвор и го стави во внатрешноста автоматски кога ќе го вклучите и исклучите тавански вентилатор); 3 брзини на Фан Контрола : ниска, средна, висока; Тајмер функција : 1 H,2 H,4 H,8 H (погодно за да го исклучите во рамките на одредено време за да ја зачувате електрична енергија); 2 size downrods за инсталација, прилагодување на производот висина : 20 инчен или 24 инчи. ★Нето Тежина(прибл) : 27lbs; ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 1x Тавански вентилатор, светло, 1x далечински контролер.СПЕЦИФИКАЦИИ : Напон : 110 V/60 Hz Фан Моќ : 75 W Сијалица База : E27 Ножеви Отвори Кол. : 42" Осветлување Покриеност : 130-270 квадратни метри Нето Тежина(прибл) : 27lbs Стил : Индустрија Моторни материјал : силикон челични лимови + бакарна жица Главен Материјал : Железо и Пластични Главната Боја : Црна светилки не се вклучени во производот.КАРАКТЕРИСТИКИ : 3 за контрола на брзината : низок, среден, висок Далечински управувач за фан и светла, практично користење Одлична декорација за дома, кафе куќа, продавница, хотел итн.ПАКЕТ СОДРЖИ : 1x Тавански вентилатор, светло 1x далечински контролер.Ако треба цел замена на додатоци., ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ние можеме да ви помогне цел на добавувачот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне