.

.

Генерички BPA Free Стоматолошка Грижа за Младата Старечки Монистра Подарок Бебе Teether Играчки Силикони Џвакање Toddle Teething Печурки Печурки Teether(Цијан-Сина)

Генерички BPA Free Стоматолошка Грижа за Младата Старечки Монистра Подарок Бебе Teether Играчки Силикони Џвакање

DEN 1730.40

Од стока
Во продавницата

Тежина : Околу 50 Грама.Материјал : Силикон.Стил : 5 Стилови Како Слики Прикажани.Големина : 13*8 CM.Име На Производ : Бебе Печурки Teether.Здраво!Добредојдовте на Baisitu онлајн продавница.Ние ќе ви обезбедиме со дом и градина производи.Со нетрпение очекувам да вашата набавка.Тежина : Околу 50 Грама, Големина : 13*8 CM Стил : 5 Стилови Како Слики Прикажани Сосема Нов И Висок Quality Product Име : Бебе Печурки Teether Материјал : Силикон Пакување : 1 PCs Поради прирачник за мерење, постојат некои errors Promise : Купи со доверба-вашето задоволство е наш врвен приоритет,услуги на клиентите секогаш ви обезбедува со 100% задоволителна услуга,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне