.

.

VIGBODY Хексадецимален Гира Barbell, Хексадецимален Црна Тегови Слободни Тежини со Метални Рачки за Домашна Теретана Кревање Тегови, Слободни Тежини Рака Хексадецимален

VIGBODY Хексадецимален Гира Barbell, Хексадецимален Црна Тегови Слободни Тежини со Метални Рачки за Домашна

DEN 2399.76

Од стока
Во продавницата

????【ТЕШКИ, ПОСТАБИЛНА И ИЗДРЖЛИВИ】-Овие тегови, исполнет со висок квалитет цврст челик, покриени со PEV спакувани слој, кои обезбедуваат веродостојни сила.Без одржување, долго-траен заврши спречува рѓа, и рачни тежина за полнење не ќе се скрши или да се наведнуваат по повторна употреба. ????【Нема Грди Мирис држите тегови за странични свиткување или вртење вежби можат да го остварат внатрешни и надворешни вертикален мускулите; го држите тегови, прави рамо и гради мускулите може да се врши со подигање на раката нанапред и латерално.Тегови може да се вежба долниот екстремитет мускулите.Како што се држите тегови, да клеча со една нога, клеча со две нозе и се фрламе.Шестоаголна форма дизајн, спречување на тркалање.Цврст челик пополнува материјал, квалитетни и издржливи.Ергономски дизајниран челик-направени се справи, удобно и лесно да се сфати.PEV спакувани слој, го издржат носат и солза.Без гума мирис треба.Преглед : Тегови бараат повеќе биланс од обука со barbells или машини, и рамнотежа е од клучно значење за оптимални перформанси.Без разлика дали сте почетник или фитнес експерт, вие можете безбедно да се избере VIGBODY тегови.Ние цврсто веруваме дека квалитетот на VIGBODY нема да ве изневерам.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне