.

.

STENES Bling Паричникот Случај Компатибилен со Галакси J8 - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Цвеќиња од Флорални Дизајн Магнетни Паричникот Кожа Покрие Компатибилен ?

STENES Bling Паричникот Случај Компатибилен со Галакси J8 - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Цвеќиња од

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот Samsung СМ-J810 F / Samsung Галакси On8 / Samsung Галакси J8 6.0 Инчен (2018 Порака).Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.STENES Bling Случај Компатибилен за Samsung Галакси J8 - СТИЛСКИ - 3 D рачно изработени Кристал Кристал Дијамант Дизајн Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Покрие Случај Компатибилен за Samsung Галакси J8 6.0 Инчен (2018 Порака) МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Моден Кожа Bling Случај За Samsung Галакси J8 6.0 Инчен (2018 Порака) - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (по Случаен избор) - 1 * врвка за околу Рака 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако Поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне