.

.

Dove Мажите+Нега на Спортски Активни+Свежи Тело Измијте се, 13.5 Унца / 400 Ml (Пакување од 3) Меѓународна Верзија

Dove Мажите+Нега на Спортски Активни+Свежи Тело Измијте се, 13.5 Унца / 400 Ml (Пакување од 3) Меѓународна Верзија

DEN 352.56

Од стока
Во продавницата

Пакување од 3 шишиња, Секој е 13.5 Унца / 400 Ml - Увезени Меѓународна верзија.Чисти пот & нечистотијата од кожата активни.Се бори против сушење на кожата после туширање.Помага ублажува кожата од сувост дека може да се влоши со триење и chaffing.За свежо, чисто чувство и вкупно хидратација на кожата.Работат надвор е добро за вашиот ум и тело.Но, дали знаете дека тоа е груба на вашата кожа?Пот, триење од движење, дополнителни врнежи и крпа за сушење да се направи вашата кожа ранливи и може да доведе до пот осип, chaffing, и иритација.Најдобар машки тело измијте не само што ви остава чувство освежен, но исто така ви дава вкупно хидратација на кожата.Сите Dove Мажите+Нега на тело мие содржат micromoisture која ги активира на кожата и помага во борбата против сушење на кожата после туширање.За најдобро користење, влажни вашето тело целосно во туш и бришење на Dove Мажите+Грижа Туш Гел во ваши раце за да се произведе светлина пенливата пена.Работа во текот на вашата кожа и исплакнете темелно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне