.

.

Бања и Тело Работи WAIKIKI - ПЛАЖА КОКОС Туш Гел 10 Течност Унца (2020 Издание)

Бања и Тело Работи WAIKIKI - ПЛАЖА КОКОС Туш Гел 10 Течност Унца (2020 Издание)

DEN 527.52

Од стока
Во продавницата

МИРИС : топла, islandy мешавина на тропски бела кокос, saltwater бриз & сонцето избелени шумата.Сонцето-загреани кокос градини, прекрасен бел песок & нежно тропски бриз.Добредојдовте на свој личен Хавајски кокос рај.Нашите дерматолог-тестирани Туш Гел комбинира негување на витамин E & кожата-љубов шеј путер да се создаде една богата, шампанско пенливата.Нежно & non-сушење, тоа е совршено секојдневно чистење за да се остави чувство на кожата свежа и чиста!.МИРИС НА топол, islandy мешавина на тропски бела кокос, saltwater бриз & сонцето избелени шумата ПРЕГЛЕД на Сонцето-загреани кокос градини, прекрасен бел песок & нежно тропски бриз.Добредојдовте на свој личен Хавајски кокос рај.Нашите дерматолог-тестирани Туш Гел комбинира негување на витамин E & кожата-љубов шеј путер да се создаде една богата, шампанско пенливата.Нежно & non-сушење, тоа е совршено секојдневно чистење за да се остави чувство на кожата свежа и чиста!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне