.

.

Живописни Сјај - Небото - Буци Фестивал Сјајот Микс Holographic Лицето Тело Коса Coachella Шминка Подарок за Тинејџерски Лице Боја Сјаат

Живописни Сјај - Небото - Буци Фестивал Сјајот Микс Holographic Лицето Тело Коса Coachella Шминка Подарок за

DEN 1488.00

Од стока
Во продавницата

Ќе биде во Рајот со оваа славна буци микс искра која е совршена комбинација на ѕвезди, и различни големини на високо рефлективна сребро ракети.Доаѓа во 30g тегла содржи околу 15g на Живи Сјај. (Тежини се разликува поради различни ронлив блеска дека се меша).Се однесува на јаготки за екстремни нагласува, или ги истакнуваат околу страни на очите и во коса за драматичен изглед.Или да се обратите за повеќе глам шминка изглед со нота на сјајот солзи.Види опис подолу за повеќе за примена на производот. 100% Пари гаранција за враќање, ако не апсолутно љубов на вашиот производ.Или ние може да ви испрати замена, ако постои проблем.Нашите козметички одделение мулти-користете блеска може да се користи за лице, тело, коса и нокти.Ова не е евтина занает сјај.Нашите блеска се козметички полиестер врз основа на не-токсични блеска произведени во Америка и доверени од страна на врвот face & body сликарство и шминка уметници во светот.Иако постојат неколку опции да се придржуваат вашиот лабава Живописни Блеска препорачуваме обезбедување на вашите сјаат на вашето лице со Glitz Сјајот Лепак со Живописни Сјај (не се вклучени).Нашите блеска се козметички полиестер врз основа на не-токсични блеска произведени во Америка!Да се обезбеди сјај со balm или лепило како што Glitz Сјајот Лепак со Живописни Сјај.За косата да се применуваат со вашиот омилен коса гел.Ние го сакаат изгледот на тоа помеѓу плетенки.И за покривање на големи делови на телото се користи Живописни Сјајот е алое гел база.Не заборавајте сјај на усните!Изгледот може да се постигне се толку разновиден!Ве молиме ознака нас на Instagram, така можеме да видиме вашата неверојатни креации!Сјајот е опишан како асортиман на уникатен, шарени, рефлексивни честички кои рефлектираат светлина во различни агли, предизвикувајќи искра или трепет.ЖИВОПИСНИ СЈАЈОТ е повеќе од само козметички гламур.Ние веруваме дека секој човек е уникатен, шарени создавање дизајниран да живеат неверојатно светла начин на живот во љубов, услуга и смирение.Што е она што навистина го прави секој еден од нас..Храбар Брилијантен и Убава.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне