.

.

Yardley на Лондон англиски Bluebell 2.6 оз Deodorizing Мирис на Телото

Yardley на Лондон англиски Bluebell 2.6 оз Deodorizing Мирис на Телото

DEN 207.60

Од стока
Во продавницата

Објектот Состојба : 100% автентично, нови и некористени.Yardley на Лондон англиски Bluebell 2.6 оз Deodorizing Тело Мирис.Тип : Тоалетната Вода.Yardley на Лондон англиски Bluebell 2.6 оз Deodorizing Тело Мирис : Купи Yardley на Лондон Тело Mists/Спрејови - светлина, женски и свеж, овошен цветни мириси отворањето со подигнување бергамот и cassis спогодба во горниот забелешка, проследено со флертувачки срце полно со bluebell, јасмин, лили на долината и peony акцентирани со еден допир на праска и збогатени со мазна, вуди белешки, ванила и мошус во основата.Детали предвидено од страна Yardley на Лондон.Купи Yardley на Лондон Тело Mists/Спрејови - Yardley на Лондон англиски Bluebell 2.6 оз Deodorizing Тело Мирис.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне