.

.

Shira-Органски Чист АХА Третман на Чистење, Природни Чистење За Ексфолиране Кожата и Подмладување, Одговара За Сите Типови на Кожа (15ML)

Shira-Органски Чист АХА Третман на Чистење, Природни Чистење За Ексфолиране Кожата и Подмладување, Одговара

DEN 696.00

Од стока
Во продавницата

Ја одржува кожата е влага рамнотежа Санирање на оштетените ткива.Хидрира и регенерира кожата.Потсетувајќи се регенерира и ја обновува кожата рамнотежа.Снабдувањето со силикон за подобрување на цврстината на кожата.Lactoferrin ензим кој го спречува зголемувањето на бројот на микроорганизмите.На Shir-Органски АХА Третман на Чистење е главен производ за сите возрасти.Таа содржи некои од најпознатите анти-стареењето и корисните состојки познат на науката.Тоа е комбинација на основните состојки на бамбус и јојоба монистра која нежно се намали сите видливи знаци на стареење.Еве некои од клучните придобивки на АХА третман на чистење магија : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне