.

.

JC SPORTLINE Задните Diffuser Одговара за Audi S3 A3 Sline Седан 2014- Браник Покрие Долната Усна Спојлер Valance Заштитник Тело Колекции Фабрика Штекер (Карбонски Влакна)

JC SPORTLINE Задните Diffuser Одговара за Audi S3 A3 Sline Седан 2014- Браник Покрие Долната Усна Спојлер

DEN 10278.96

Од стока
Во продавницата

⭐Fitment : Ова Задните Diffuser одговара за Ауди А3 Sline S3 Седан 2014-2016, не за А3 База Модели. ⭐Материјал : Јаглерод влакна,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи. ⭐Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер задниот браник diffuser, само прислушување завртки. ⭐Инсталација : Ова Задниот Браник Diffuser со двојна издувна две штекер се инсталирани од страна на прислушување завртки. ⭐Оваа Задниот Браник Diffuser може да се зголеми на автомобилот спортски перформанси ,го прави автомобилот подинамичен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне