.

.

Q1-ТЕХНИКА, Универзална Одговара Насликани Сјајни Бели GT Крило Задните Водоотпорна Прилагодливи Багажникот Палубата Спојлер со Додатоци Комплет (57 Должина / 6.5 Загр

Q1-ТЕХНИКА, Универзална Одговара Насликани Сјајни Бели GT Крило Задните Водоотпорна Прилагодливи Багажникот

DEN 4053.12

Од стока
Во продавницата

✅FITMENT : Универзална fitment за повеќето возила. ✅Материјал : Направен од Висок Квалитет на ABS со Заштитна Облога.Големина : Крило Span 57", Ширина : 10.75", На Висина" 8.5". ✅Перформанси : Ова задните спојлери ќе додадете спортски и агресивен изглед на вашиот автомобил додека подобрување на аеродинамичноста, со намалување на целокупното влечете.Овие задни спојлери доаѓаат со прилагодливи загради за да се овозможи целосно прилагодување на вкупните надолу-сила на автомобил драматично подобрување на возило стабилност во прилог на зафат и влечење. ✅Инсталација : Топ-За Дизајн, лесно да се соберат сите делови вклучени.Нема дополнителни делови потребни.Ние ви препорачуваме оваа точка да биде инсталиран од страна на реномирана механичар да се прилагодат и да се прилагоди на вашето возило специфични ефикасноста на пополнување и динамика. ✅Пакетот Вклучува : 1 x Задниот Спојлер, 2 x Алуминиум Нога Матични, Инсталација завртки и заградата.FITMENT : Универзална fitment за повеќето vehicles PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 x Задните Spoiler2 x Алуминиум Нога Stem Installation завртки и bracket Installation инструкции НЕ се вклучени во оваа package FEATURES : 100% Сосема нов, никогаш не се користи или installed Made Со Високо Квалитетна ABS Пластика Насликани Бела GT Wing The Спојлер дава на вашето возило трки look Gives подобра аеродинамика за вашиот vehicle Gives вашето возило уникатен стил СПЕЦИФИКАЦИИ : Крило span : 57"Ширина : 9.5"Height : 6.5".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне