.

.

JC SPORTLINE G30 G38 M Sport Заден Diffuser, одговара на BMW Серија 5 520i 530i 540i М Техника Седан Со 4 Врати 2017-2019 PP Задните Долната Усна Спојлер Заштитник со Издувни Цевки Опашка Пригушув?

JC SPORTLINE G30 G38 M Sport Заден Diffuser, одговара на BMW Серија 5 520i 530i 540i М Техника Седан Со 4 Врати

DEN 924.00

Од стока
Во продавницата

Fitment : одговара за BMW 5 Серијата G30 G38 M-SPORT 520i 530i 540i Седан Со 4 Врати 2017 2018 2019. Пакет : 8 компјутери/set задниот браник усна, само-прислушување завртки.Материјал : ПП, направена од страна на одобрен & сертифицирани материјали производители кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи.Инсталација : задниот браник diffuser е инсталиран од страна на само-прислушување завртки,препорачливо професионална инсталација.Задната diffuser со сјајни изглед и стилски дизајн, подобрување на вкупните перформанси во ракување и издржливост.FITMENT : за BMW 5 Серијата 540i 538i G30 G38 М СПОРТСКИОТ браник седан со 4 Врати 2017for BMW 5 Серијата 540i 538i G30 G38 М СПОРТСКИОТ браник седан со 4 Врати 2018for BMW 5 Серијата 540i 538i G30 G38 М СПОРТСКИОТ браник седан со 4 Врати 2019.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне