.

.

Baluue 1pc Тест Цевка Tweezer Центрифуга Цевка Tweezer Клипови Носители за Тест Цевка

Baluue 1pc Тест Цевка Tweezer Центрифуга Цевка Tweezer Клипови Носители за Тест Цевка

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

Дизајнирани специјално за експериментални тест цевки.Погоден за лабораториски експерименти и експериментални класи.Усвојува прецизност производство да го подобрува стабилни карактеристики и висока сигурност.Високо - квалитетни нерѓосувачки челик тест цевка tweezer, исклучителна изведба.Тестот цевка tweezer е издржлив и не е лесно да и се деформира.Исклучителна изработка ќе се осигури дека таа може подобро да им служи и ќе ви донесе добра искуство.Таа заштедува простор и е лесно да се продавница, која ќе не заземаат многу простор.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен тест цевка tweezer?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални tweezer мора да ги задоволат вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас.Погоден за лабораториски експерименти и експериментални класи.Лесни, ефикасно олеснување на замор од долготрајна контрола.Карактеристики - Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина на : 20. 00 X2. 50 X1. 20cm/ 7. 86 X0. 98 X0. 47inch.- Високо - квалитетни нерѓосувачки челик тест цевка tweezer, исклучителна изведба.Тестот цевка tweezer е издржлив и не е лесно да и се деформира.- Исклучителна изработка ќе се осигури дека таа може подобро да им служи и ќе ви донесе добра искуство.- Дизајнирани специјално за експериментални тест цевки.Погоден за лабораториски експерименти и експериментална настава.- Усвојува прецизност производство да го подобрува стабилни карактеристики и висока сигурност.- Таа заштедува простор и е лесно да се продавница, која ќе не заземаат многу простор.- Боја : Сребро.- Големина : 20 X2. 5 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x тест цевка tweezer.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне