.

.

Тетоважа налепница Тетоважа Напојување Дигитални LCD Тетоважа Напојување Црна За Тетоважа Пиштол Машина Тетоважа Снабдување со Тетоважа машина сет

Тетоважа налепница Тетоважа Напојување Дигитални LCD Тетоважа Напојување Црна За Тетоважа Пиштол Машина Тетоважа

DEN 1271.04

Од стока
Во продавницата

1. Напредно дигитално микро-процесор контролирани единица. 2. Овој оригинален Месинг машина е дизајниран и изграден со напредна технологија, одлични перформанси, и е многу ретка. 3. Совршен за секоја тетоважа уметник кој е во потрага за добар квалитет на тетоважа машина. 4. Лесно bagged со типична машина или шише baggies. 5.Smart педалата технологија : Континуиран режим (push on и off) или конвенционалните педалата функција.Sepecification : Тип : тетоважа моќ supply Input Напон : 110 V~250 VOutput Напон : 0~20 VOutput Моќ : 101~210 WOutput Фреквенција : 50~60 Hz Output Струја : 2 AColor : redquality : врвот висока quality Packing листа : 1 X Тетоважа моќ supply1 X Моќ линија (U-ИЗБОР).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне