.

.

EVERLIT Прилагодливи Пондерирана Вест 14 Кг/ 18 Кг, Тежина Вклучени, за Тежина Обука Фитнес Тренингот Работи

EVERLIT Прилагодливи Пондерирана Вест 14 Кг/ 18 Кг, Тежина Вклучени, за Тежина Обука Фитнес Тренингот Работи

DEN 2879.76

Од стока
Во продавницата

✅【ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ТАКТИЧКИ МАТЕРИЈАЛ】 : Изграден да трае со засилен со висока густина 1000 D Најлон за максимизиран издржливост, на прилагодливи пондерирана вест е совршен за зголемување на интензитетот и ефикасноста во сите физички активности кои се движат од вашата редовна тренингот на екстремни тактичка обука. ✅【ПАР 8.75 КГ ТЕЖИНА ПЛОЧИ ВКЛУЧЕНИ, 18 КГ ВКУПНА ТЕЖИНА】 : сет содржи еден пар на тешки-должност во прав-обложени 8.75 LBS челични плочи, додавајќи до 18 КГ од вкупната тежина со тежина вест. ✅【 ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ MOLLE СИСТЕМ ЗА МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛЕН ФИТНЕС】 На : вест е дизајниран со Molle Кука & Изгледа панели на предната и задната страна, која ви овозможува да прикачите закрпи/светла/ торбичка/додаток џеб или било тактички брзини на избор онаму каде што сакате.Еластична странични џебови им овозможуваат на корисникот да ги зачувувате лични предмети и да видиме. ✅【ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ ЗА МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ】 : Целосно прилагодливи поместена рамо ремени и cummerbund обезбедува широк спектар на вредноста за contoured одговара дека останува во тесни за вашето тело, без оглед на атлетски активност. ✅【ДУРИ и ТЕЖИНА ДИСТРИБУЦИЈА ДИЗАЈН】 : На прилагодливи рамо ремени со мрежа paddings се дизајнирани да обезбедат најдобро одговара додека рамномерно дистрибуција на телесната тежина во текот на вашето тело за да се намали ризикот од повреди поради нерамнотежа.Прилагодливи поместена рамо подлога и еластична корселе.Внатрешниот часовник, баласт за зголемување на комфорот.Предната и задната ласерски сече molle панел.Предната и задната кука & јамка за вашите омилени парчиња.Корселе странични џебови.Прав обложен челик вклучени.Вкупната тежина 14 Кг : Пар на 5.75 челик Кг тежина плоча вклучени.Вкупната тежина 18 Кг : Пар на 8.75 челик Кг тежина плоча вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне