.

.

20oz Нерѓосувачки Челик Шише за Вода - Двојно Ѕидови Вакуум Изолирани - Чува Топли за 12 & Ладно за 24 Часа - BPA-Free - Течење Доказ за Обновливи - Термо Колба за Спорт, Работа,

20oz Нерѓосувачки Челик Шише за Вода - Двојно Ѕидови Вакуум Изолирани - Чува Топли за 12 & Ладно за 24 Часа

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

★【Вакуум Изолирани Шише за Вода】 : шише направени со премија од не ' рѓосувачки челик и модерната двојно ѕидови вакуум изолација технички, екстра слој на бакар е додаден помеѓу двојно ѕидови за да се обезбеди оригинална температура е сочувана совршено.Можете да го носат топла вода, мраз ладна вода, сокови или свежо сварено кафе каде и да одите и го задржува пијалаци ладни, за период до 24 часа и топла до 12 часа. ★【Трајни мода кола стил обновливи метал шише за вода ви овозможува да reducethe употреба на расположливиот пластични шишиња, евтин и еколошки.Посебни Капа Leakproof Дизајн - Изолирани Шише за Вода функција со херметички и течење-доказ капак toprevent било spills, не пот и не замрзне однадвор, може да се стави во шише за вода во вашата торба; со лесен дизајн кој е лесно и удобно држење во рака и пијалок.Практична Шише за Вода - од Нерѓосувачки челик, шише за вода совршен за пешачење, спорт, работа, училиште, канцеларија, пикник, кампување, патување, возење, фитнес и секојдневна употреба.Тоа, исто така, може да биде слатка и љубов подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели.Совети : 1.Измијте со топла вода пред првата употреба.2.Миење и со мека крпа или сунѓер.3.Ве молиме не користете го во микробранова, машина за миење на садови или замрзнувач.4.Ве молиме не вклучуваат газирани пијалаци, овошен сок, млеко или било ферментирани пијалаци.5.Ве молиме да се биде внимателен со топол пијалок.Пакет се вклучени : 1 x Вода Bottle Kindly Забелешка : 1.Фото само за референца, боја може да биде различен, бидејќи на различни следи и светлината од фотографијата.2.Големина може да постои 0.5-1inch отстапување, бидејќи на прирачникот за мерење, ве молиме да се разгледа пред купување.

Карактеристиките

Material:
Food Grade 304 Stainless Steel
Capacity:
20oz (600ml)
Mouth Diameter:
3.4cm
Bottle Dimension:
6.7 x 26 cm
Durable & ECO-Friendly - Reusable water bottle made of premium food-grade 304 stainless steel and :
eco-friendly coating, sturdy and shockproof, BPA-free, phthalate-free, toxin-free, which is never rust or :
leave a bad metal taste in your mouth; fashion cola style reusable metal water bottle allows you to reduce :
the use of disposable plastic bottles, affordable and environmentally friendly. :
Special Cap Leakproof Design - Insulated Water Bottle feature with an airtight and leak-proof lid to :
prevent any spills, do not sweat and do not freeze on the outside, you can put the water bottle in your bag; :
with lightweight design which is easy and comfortable hold in hand and drink. :
Practical Water Bottle - Stainless steel water bottle perfect for hiking, sports, work, school, office, picnic, :
camping, travel, driving, fitness and everyday use. It also can be a sweet and love gift for your family, :
lover and friends. :
Tips:
1.Wash with hot water before first use.
2.Wash with soft cloth or sponge. :
3.Please do not use it in microwave, dishwasher or freezer. :
4.Please do not include carbonated drinks, fruit juice, milk or any fermented beverages. :
5.Please be careful with hot drink. :
Package included:
1 x Water Bottle :
Kindly Note:
1.Photo just for reference, color may be different because of the different monitor and light from the photo. :
2.Size may exist 0.5-1inch deviation because of the manual measurement, please consider before purchasing. :
Вака можеби ќе ви се допадне