.

.

Работи Коњ Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор

Работи Коњ Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високо-одделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа е составена од нерѓосувачки челик првенство тело + чаша затка + чаша капак, кои се еколошки и безбедно.Долготрајни топлина зачувување, и ладна и топла, топлина зачувување може да биде долга како 6-12 часа.Многу преносни, дизајниран со рачка, не се лизга на дното, висока температура отпор, безбеден и стабилен употреба.Тоа е неопходно термички шише за вода за патување, и исто така е погоден за употреба во автомобил.Различни слатки и персоналните моделот печатење се достапни за вас да се избере.Со нив, можете да секогаш се покажуваат вашиот вкус и личност, додека вода за пиење.Нерѓосувачки челик вакуум колба, круг изглед, со рачка, не се лизга на дното, може да се користи во автомобил, еколошки и преносни.Ако се судрите со различни прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, директно преку е-маил, ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете забрзана испорака.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне