.

.

Smart Еднорог Термос Шолја Со Слама Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Деца Шише За Вода Home Office Бизнис Подарок Млеко Кригла (Боја : Пилешко)

Smart Еднорог Термос Шолја Со Слама Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Деца Шише За Вода Home Office Бизнис

DEN 815.76

Од стока
Во продавницата

Ладно до 24 часа, топла до 12 часа, вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик, кои се користат за топли и ладни пијалоци.Без оглед на надворешната температура, пијалок може да се чуваат на топло и ладно.Двоен ѕид, исто така, значи дека не постои "пот" сензација на кондензација на надвор од шише.Погодно да се напие, со 180°ротирачки течење-доказ капак.Се држат вода, сок, кафе, чај, пијалаци, сето тоа е добро.Високо-квалитетни нерѓосувачки челик двојно-layer вакуум изолација, BPA-free шише за вода, не се лизга боени.Нашите шишиња се направени од рециклиран нерѓосувачки челик, од рециклираната пластика и други не-композитни материјали и може да се користи за живот. 100% задоволство гаранција или враќање!.Опис на производот★Производ капацитет : 550 ML★Производ големина : 26*8cm★Производ материјал : не ' Рѓосувачки челик★Производ во боја : еднорог / патка / мечка / тигар / dinasour / зајакот★Изолација времетраење : 6-24 ЧАСА★ве Молиме имајте во предвид : ▲Боја може да биде малку поинаков поради различни монитори.▲Поради прирачник за мерење, големината може да има отстапување од 1-2cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне