.

.

Портокал Овошје Остава Цвеќе Шишиња со Вода со Слама 20oz Двојно Ѕидови Вакуум Нерѓосувачки Челик Изолирани Чува Топли и Ладни Изолирани Waterbottle 600ml за Спортски Учили?

Портокал Овошје Остава Цвеќе Шишиња со Вода со Слама 20oz Двојно Ѕидови Вакуум Нерѓосувачки Челик Изолирани

DEN 647.76

Од стока
Во продавницата

【ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ】 : капакот и слама на нашите waterbottle се направени од издржлив храна одделение пластика.На внатрешниот и надворешниот тенкови на шише тело се исто така направени од високо-квалитетна храна-одделение од нерѓосувачки челик, која е безбедна и издржливи. 【КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА】 : Двоен-ѕидот вакуум изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода посебно дизајниран за мраз, вода, кафе и не-газирани пијалаци.Нашите waterbottle држи вода студена ледена и кафе цевки за топла за долго време, што се одржува прекрасен вкус за долго-траен време пред вашиот пијалок враќање на нормална температура.Никогаш немојте да пиете топли пијалаци над 60°C/140°F од слама, цевки топло кафе или вода може да предизвика scald. 【ПРЕМИУМ ХИДРАТАЦИЈА】 : Нашата waterbottle имаат 20 мл(600 ml) димензии со различни бои.Нашите изолирани шишиња со вода се лесен големина кој се вклопува во повеќето купот на сопствениците, ранец џебови и во вашата рака кога авантура повици. 【ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ & ЗАГРОЗИ-ДОКАЗ】 : На waterbottle е leakproof и shatterproof.Совршен за пешачење, велосипедизам, пловењето, салата, на работа, на училиште и дома.Шише е безбедно во ранци, торби за плажа, или на работ на вашиот countertop.Ве молиме имајте во предвид : Тие не се во машина за миење садови безбедно. 【ЛЕСНО НОСЕЊЕ】 : Прошируваат сметководствена циклус на waterbottle го прави лесно да ги носите секаде.Пренослив и се погодни за сите activites.може да се земе тоа да се насекаде .во меѓувреме, јамка дизајн нека не заземаат премногу простор кога ќе се стави во шише во мал ранец или патување багаж.Дали сакате обновливи шише за вода за кампување & пешачење, една изолирана патнички првенство, или само сакате да хидрат активности, Портокал, Овошје Остава Цвеќе шишиња со вода ќе биде вашиот избор.Нашите шише за вода има ...~ Изработени од Нерѓосувачки Челик~Големина : 20oz (600ml)~Анти-боја~Храна одделение материјал~Пакетот Вклучува : 1 Buc нерѓосувачки челик вода bottles Function Food-одделение од нерѓосувачки челик внатрешен резервоар, надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за да се подобри ефект на ладно и топлина зачувување.Положбата на рачката се проширува, и тоа може да биде лесно да се крена со два прста, што го прави повеќе преносни.Опремени со полиетилен цевчиња, кои се безбедни и не-токсични, отпорни на висока температура и да не деформација.На капа е опремен со пропустливи вентил за да се обезбеди циркулацијата на воздух и да се олесни пиење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне