.

.

Исклучителна Напрсток, Шиење Напрсток, Прст Напрсток Заштитник, Лесни Професионален за Шиење Поправка Плови(М)

Исклучителна Напрсток, Шиење Напрсток, Прст Напрсток Заштитник, Лесни Професионален за Шиење Поправка Плови(М)

DEN 1701.60

Од стока
Во продавницата

Погоден за тешко шиење DIY занает.Корисно и издржливи, долго време да се користи.Совршен облик на напрсток ќе ви даде совршено се вклопуваат.Нов и висок квалитет направени со силна метал.Доволно силна за да се заштити, но сепак доволно тенок за да се овозможи чувство на објектот ќе се одржи.Совршен за шиење и поправка плови, платно, кожа и други слични материјали.Тоа е неопходен во дел од нашите шиење проект.Карактеристики : 1. Совршен облик на напрсток ќе ви даде совршено се вклопуваат.2. Погоден за тешко шиење DIY занает.Корисно и издржливи, долго време да се користи.3. Нов и висок квалитет направени со силна метал.Доволно силна за да се заштити, но сепак доволно тенок за да се овозможи чувство на објектот ќе се одржи.4. Тоа е неопходен во дел од нашите шиење проект.5. Совршен за шиење и поправка плови, платно, кожа и други слични материјали.Spezifikations : Предмет Тип : Thimble Material : Brass Optional Типот : S, MS Големина : Прибл. 1.5 1.5 x x 2.5 cm / 0.6 х 0.6 x 1in M Големина : Прибл. 1.8 x x 1.8 2.8 cm / 0.3 x x 0.3 1.1 in Weight : Прибл. 5g / 0.17 oz Package Листа : 1 x Напрсток.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне