.

.

Детелина Заштита & Зафат Напрсток Мали

Детелина Заштита & Зафат Напрсток Мали

DEN 234.96

Од стока
Во продавницата

Ткаенина тип : 100% Памук.Увоз Ознака : Направени во САД или Увезуваат.Ткаенина грижа инструкции : Машина за Миење Ладно/Собори Сува Ниска.Совршен за рачно шиење преку дебело ткаенини.Пакетот содржи една мала големина напрсток.Бамбус Игли За Плетење.Amour Капчиња Куки.Плетење Додатоци.Игли.Шиење Поими.Ротари Секачи.Мини Железо.Се Прашувам Клипови.Beading.Вез Игли.Пом-Пом На Одлуки.Јо-јо и Цвет на Одлуки.Од Детелина оваа флексибилни гума напрсток нежно одговара на вашиот прст и карактеристики на dimpled и билатерален метал совет кој е совршен за рачно шиење преку дебело ткаенини.Пакетот содржи една мала големина напрсток.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне